Hakkımızda

Söz konusu kalite ise…!

Kalite Politikası Tüketicilerimizin beklentilerini anlayarak, bunları yerine getirirken müşteri memnuniyetini sürekli en üst seviyede tutmak, sürekli verimlilik artışı bilinci ile çalışmak,Lezzet, Sağlık ve Güven kelimeleriyle özdeşleşen markamızı sürekli koruyarak, doğadan gelen ürünlerin geleceğini teminat altına alabilmek amacıyla doğayı koruyucu çalışmalar yapmak, üstün kalitemizi sürekli olarak korumak,Ve son olarak, yukarıdaki ilkeler doğrultusunda tüm çalışanlarımızın tam katılımı ile hareket etmektir.

“Gıdada Kalite Politikalrı tercih değil zorunluluktur.”
Özerler Grup

Zeytine değer katan markalarımız

Firmamız 50 yıllık Gıda üretimi ve pazarlama deneyimine, Uludağ Zeytin ana markası altın bir çok marka ile farklı ülkelere ve ihtiyaçlara göre üretim yapmaktadır. Uludağ Zeytin tüm markalarında aynı hassasiyet ve kaliteyi korumak için özen göstermektedir.

Fabrikalarımız

Uludağ Zeytin Merkez Gemlik Fabrikasında Siyah Zeytin üretimi, Akhisar Fabrikamızda da Yeşil Zeytin ve türevleri olmak üzere 15.000 m kapalı  alana sahip tesislerinde üretim  365 gün aralıksız devam etmektedir.

Misyonumuz

Zeytinin anavatanı olan ülkemize önemli bir marka değeri katmak için çalışıyoruzç

Misyonumuz

50 Yıldır Türkiye’de üretim yapıp hem yurtiçinde hem de yurtdışında 21 ülkede ürünlerimizi sofralara ulaştırıyoruz, kahvaltılara lezzet katıyoruz. E-Mağazamız ile bu bilgi ve tecrübemiz ile herkesin ulaşacağı bir platforma taşıyoruz.

Yıllık 10000 ton zeytin işleme kapasitesi

Gemlik ve Akhisar fabrikalarımızda yıllık 10000 tona kadar zeytini kendi alanımızda yetişmiş personelimiz ve müstahsillerimiz ile işleyebiliyoruz

Her damağa uygun lezzetler

Tesislerimizde Yeşil Zeytinde 15 Siyah Zeytinde 8 Farklı zeytin işleyerek herkese ve özellikle uluslararası piyasalarda farklı damak tadlarına cevap verebiliyoruz.

Sizin için ne yapabiliriz ?

Satın aldığını ürünümüzün kalite ve lezzet olarak arkasındayız. İletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz

Ürünlerimizi yetiştirilme aşamasında takip ediyoruz. Marmara ve Batı Anadolu’nun köklü üreticeleri ile çalışıyoruz. Ürünümüzün kalitesini henüz dalındayken garantiye alıyoruz

Başka hiçbir Mağazaya gereksinim duymadan, zeytin ve zeytinyağı ürünlerini e-mağazamızdan temin edebilirsiniz.

Sebebi ne olursa (özel şartlar hariç) olsun aldığınız ürünü iade alıp değiştiriyoruz

SHOPPING CART

close